Jennifer Aniston, najpiękniejsza według magazynu People

maxresdefaultf

Magazyn People co roku wybiera najpiękniejszą kobietę. Za każdym razem podsycane są spekulacje na temat tego, kto tym razem uzyska upragniony tytuł. Bukmacherzy stawiają zakłady, a aktorki i wokalistyki Hollywood robią wszystko, by to właśnie im przypadł w udziale najbardziej pożądany tytuł. Na okładce słynnego magazynu co roku znajdują się największe światowe gwiazdy. Nie inaczej było i tym razem, ponieważ po kilkudziesięciu latach, tytuł najpiękniejszej kobiety przypadł Jennifer Aniston, byłej żonie Brada Pitta.
Wielkie zdziwienie
Kiedy tylko magazyn ogłosił swoją zwyciężczynię, cały świat obiegło wielkie oburzenie. Nie wszyscy bowiem zgadzają się z faktem, że to właśnie Aniston zasłużyła na ten tytuł. Magazyn People docenił jednak aktorkę nie tylko za jej wygląd, ale również za całokształt pracy aktorskiej. Zdziwienia nie kryła również sama nagrodzona, która nie spodziewała się tak wielkiego wyróżnienia. Możemy sobie tylko wyobrażać, jak niezadowolona z tego wyboru była obecna żona Brada Pitta, Angelina Jolie, która również niejednokrotnie znalazła się na okładce prestiżowego magazynu.
Historia Jennifer
Jennifer Aniston przez całe swoje życie zmagała się z wieloma problemami. Największym była przede wszystkim nadwaga z którą aktorka walczyła przez dłuższy czas. Niewiele osób wie o tym, że zanim zdobyła sławę i uznanie na całym świecie, Jennifer walczyła z depresją i otyłością. Dopiero przyjazd do Hollywood pomógł jej stanąć na nogi i zaczęła walkę o siebie, swoja przyszłość i spełnienie najskrytszych marzeń.

Dodaj komentarz