Światowa kariera amerykańskiej gwiazdy Kim Kardashian

maxresdefault

Nie od dziś wiadomo, że do zdobycia sławy nie jest wcale potrzebny talent czy unikatowe umiejętności. Doskonałym przykładem, jest światowa kariera amerykańskiej celebrytki Kim Kardashian, której postać nie znika obecnie z pierwszych stron magazynów, a także największych portali plotkarskich na całym globie. Gwiazda zdobyła rozgłos, głównie dzięki przyjaźni z dziedziczką hotelarskiej fortuny Paris Hilton, jednak przełomowym momentem na ścieżce jej kariery był udział w reality show zatytułowanym „Z kamerą wśród Kardashianów”, w którym celebrytka występuje do dziś razem ze swoją familią.

Kontrowersje budzi nie tylko postać Kim, lecz także jej cała rodzina. Ostatnimi czasy z ust nie schodzi temat dotyczący zmiany płci przez ojczyma celebrytki, kiedyś Bruce’a Jennera, który obecnie posługuje się imieniem Caitlyn. Życie Kim Kardashian to pasmo skandali. Jako fanka naturalnych futer spotkała się z ogromną krytyką ze strony organizacji, działającej na rzecz walki o prawa zwierząt, PETA. Oprócz tego, niemalże każdy strój amerykańskiej bizneswoman budzi gigantyczne kontrowersje. Gwiazda słynąca ze swoich krągłości nie stara się ich ukrywać pod workowatymi kreacjami, zamiast tego najczęściej wybierając obcisłe, lateksowe, bądź koronkowe sukienki. Sensację wzbudziła oryginalna biżuteria, którą Kim ubrała na randkę ze swoim aktualnym mężem, Kanye Westem. Była to obroża z ogromnym napisem „Sex”.

Życie prywatne celebrytki jest również pełne komplikacji i nietuzinkowych zwrotów akcji. Jako dwudziestoparolatka straciła ojca, Roberta Kardashiana, który zmarł na raka przełyku. Kim musiała także stawić czoła rozwodowi rodziców i dalszym podbojom miłosnym swojej matki. Być może to było powodem niestabilności uczuciowej w dorosłym już życiu gwiazdy. Skandalistka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, pierwsze, z Damonem Thomasem, które przetrwało cztery lata oraz kolejne z Krisem Humphriesem, trwające zaledwie siedemdziesiąt dwa dni.

W 2014 roku Kim Kardashian zawarła związek małżeński ze znanym raperem i producentem muzycznym, Kanye Westem. Owocami tego związku są wyczekiwane przez parę dzieci, córka North West i syn Saint. Od czasu zawarcia małżeństwa celebrytka stara się uchodzić za symbol szyku i stylu, ze zmiennymi jednak efektami. Stale jednak prezentuje się w stylizacjach zaprojektowanych przez swojego męża, dla którego moda stała się nową pasją i zamiłowaniem. Oprócz lansowania się w reality show, na licznych pokazach oraz premierach, gwiazda wystąpiła też gościnnie w kilku produkcjach telewizyjnych, wśród których znalazły się takie serialowe hity, jak „CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku” oraz „Jak poznałem waszą matkę”.

Dodaj komentarz